הדרכת הורים פרטנית​

הדרכת הורים פרטנית הינה הדרכה אישית הממוקדת בנושא אחד או יותר בו הורים נדרשים לייעוץ והדרכה במטרה לשפר את היחסים וההתנהגויות של ילדיהם.

בהדרכת ההורים הפרטנית ההורים מקבלים יחס אישי והתהליך הינו קצר מועד, ממוקד ומטרתו לתת להורים כלים פרקטיים בסוגיות הוריות שונות.
בית הספר משלב בין הגישה ההתפתחותית התנהגותית לבין גישת אדלר.

מעוניינים להרשם?

השיטה מבססת זיהוי וניתוח מדוייק של מקור ההתנהגות של הילדים ושל ההורים, ומתאימה כלים פרקטיים ונגישים – לפי המאפיינים של כל משפחה. שילוב זה יוצר עבורכם פתרונות אפקטיביים בהתמודדות היומיומית עם הילדים שלכם.

הסוגיות בהם הורים פונים להדרכה:

ההדרכה מועברת על-ידי יעל עומר או ע״י אחת מהיועצות במרכז,
במפגש אישי בקליניקה או באופן אינטרנטי.

מדריכות הורים של בית הספר

יעל עומר

מדריכת הורים ומומחית לבעיות קשב וריכוז

נשואה ואמא ל-3 בנים. מתגוררת בניו ג׳רזי.
 
בעלת תואר שני בחינוך מיוחד, מעל 20 שנות ניסיון כמדריכת הורים בגישת אלפרד אדלר, מנתחת התנהגות ומומחית למיומנויות חברתיות, הפרעת קשב וריכוז וויסות חושי.
 
בעלת בית הספר הבינלאומי להורות בו מעבירה הדרכות פרטניות, הרצאות וסדנאות הורים.
 
בעלת ניסיון רב בהנחיית קבוצות אינטרנטיות ופיזיות.

הדס עמרם

מדריכת הורים בגישת אדלר. בעלת תואר ראשון ושני בעבודה סוציאלית. מתגוררת במיאמי מזה 15 שנה, אמא לארבע בנות בגילאי 17, 14, 11 ו-3.

שרון גרוסברג

מדריכת הורים בגישת אדלר, בעלת תואר ראשון בעבודה סוציאלית ותואר שני בעבודה סוציאלית קלינית עם התמחות בטראומה. במהלך 7 השנים האחרונות, עבדה כעובדת סוציאלית בפנימיות לילדים שהוצאו מהבית בכפוף לצו משפטי, מטעם משרד הרווחה. כמו כן, הקימה את תחום ליווי בוגרי הפנימייה שכעת משרתים בצבא או סיימו אותו והחלו בעבודה או לימודים. במקביל, הנחתה משפחות אומנה וקומונות של שנת שירות בפנימייה ומחוצה לה. בשנתיים האחרונות, מנהלת את גרעין צבר בחוף המערבי ומתדבת בסניף ער”ן שנפתח זה מכבר בסיליקון וואלי. אמא לשלושה ילדים.

מעוניינים להרשם?

שנחזור אליכם עם פרטים נוספים?

או מלאו את הטופס, וניצור עמכם קשר בהקדם…